| ClauSeba a întrebat:

Am cont pe league of legends si ieri m-am apucat de joc, iar acum am contul suspendat. Ce trebuie sa fac ca sa nu il mai am suspendat?

Răspuns Câştigător
| Disstrict a răspuns:

1 ori ti lor suspendat de la leavuri
2 de la intentionat feed
3 Injuraturi in joc
Ori cum sigurat ai o suspendare minora de 1-2 zile nu ii ceva grav doar asteapta si nu mai fa ce tiam scris mai sus si va fi bine daca vrei mai multe sfaturi add disstrict2012@yahoo.com ii mailu meu. Joc de mult timp lol de cand o aparut si as putea sa te ajut daca ai nev de una alta sa stii despre joc happy

1 răspuns:
| Borderline a răspuns:

Numai da leave dacă ai intrat in joc și nu s-a terminat, nu înjura playerii.