| mihai2000_8686 a întrebat:

Am cumparat de pe un site Battlefield 3 si mi-a dat Battlefield 3 Limited Edition. Este vreo diferenta intre Battlefield 3 si Battlefield 3 Limited Edition?

Răspuns Câştigător
| kingD0G a răspuns:

Limited Edition are toate DLC-urile pentru multiplayer, mai are fixuri si update-uri pe colo-colo, bla bla bla.

Nu te lua dupa BlahBlahRaspundSiDreg, de ei versiunea P2P adica piratata (de pe net) nu o sa poti sa joci MP, dar asa de zici ca l-ai cumparat, poti sta fara griji.

1 răspuns:
| BlahBlahRaspundSiDreg a răspuns:

Te-au fraierit, limited edition este gratis, si il poti juca doar un anumit timp iar dupa aceea o sa se termine. Mda, trebuia sa cumper de la un site specialist.