| Raresu56 a întrebat:

Am cumparat placa video rx 590 si am si un procesor de la Intel care are si el o placa video integrata si toate jocurile imi ruleaza pe placa video integrata, si as vrea sa ma joc pe cea dedicata (nu pot dezactiva placa video integrata pentru ca am mai multe monitoare si nu am un alt fir sa il leg la placa video) pls ajutor!

1 răspuns:
| alexandru5678 a răspuns:

Cand vrei sa pornesti un joc dai click dreapa pe el si dupa dai ruleaza cu sau depinde in ce limba ai tu windowsu, ai acolo ceva sa selectezi cu care.