| Necunoscutu92 a întrebat:

Am cumpărat un cod pe steam l-am activat a zis jocul si ca a fost activat cu succes dar in librăria mea cu jocuri nu apare jocul de ce?

Răspuns Câştigător
| TheRealFantasy a răspuns:

Ai incercat sa ii dai din nou cu acelasi cod si sa dai un restart la steam?

Daca nici asa nu merge atunci ori aveai deja jocul si de-aia nu s-a mai instalat; sau incearca la steam support, poate rezolvi ceva, de preferat un mail trimis la ei ca asa suportul ala nu e chiar genial off-line.