| Alex43214 a întrebat:

Am curațat pc-ul și nu mai merge monitoru
Scrie enter to sleep, no video input porneste da nu merge monitoru

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Curăță și verifică TOATE contactele pe care le-ai "deranjat"

| User0987654321 a răspuns:

Aoleu, ai grija, aia este problema ori de la cablu HDMI (in cel mai bun caz) ori nu ai montat placa video corect! Sper sa nu fi lovit vreun pin ceva de la placa video, ca ....ai incurcat-o atunci... Eu iti recomand sa vreifici placa video daca ai montat-o corect in slot, daca ai montat-o corect si inca nu merge, verifica cablul care iasa din placa video si intra in monitor ( HDMI)!