| Dragomir_Cosmin_1999 a întrebat:

Am:-Current Mode: 1024 x 768 (32 bit) (1H z)
Operating System: Windows 7 Ultimate 32-bit (6.1, Build 7600) (7600. win7_rtm.090713-1255)
Language: English (Regional Setting: English)
System Manufacturer: BIOSTAR Group
System Model: P4M90-M7A
BIOS: Ver:1.0
Processor: Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2160 @ 1. 80GHz (2 CPUs), ~1. 8GHz
Memory: 2048MB RAM
Available OS Memory: 1918MB RAM
Page File: 1453MB used, 2383MB available
Windows Dir: C:\Windows
DirectX Version: DirectX 11
Procesor-4.7
Memorie(RAM)-4.7
Grafica-1.0
Grafica jocuri 1.0
Hard disk primar-5.9
Cum fac Indexul de experienta mai mare la grafica jocuri. Vreau doar Cs, Minecraft si Metin2 sad... Please Help crying

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Indexul de experienta sau WEI (Windows Experience Index) nu are legatura cu jocurile, el iti arata cat de bine poate rula sistemul de operare Windows 7, pentru asta a fost conceput! In scopul de a obtine un scor mai mare trebuie sa faci upgrade, in cazul tau cumpara-ti o placa video decenta. Doar asa cresti indicele de experienta. Mai poate creste usor si din drivere -> cele mai noi drivere instalate pe computerul tau pentru placa video.

Bafta!

1 răspuns:
| Zangetsu a răspuns:

Se pare ca nu ai instalat driverele pentru placa video.