| Cezarul a întrebat:

Am dat click 2 pe Local Disk E / tools / apoi la error check acum imi apare "Local disk E " NTFS.Nu mai pot intra pe el, acolo aveam toate jocurile si nu mai merge nici unul.
Il mai pot reface?

1 răspuns:
| xDragonuL a răspuns:

Ai luat un Virus!
Stiu ca si eu am avut problema aceasta
Dar cred ca am o solutie.
1.Cand pornesti calculatorul lasa-l in pace nu fa nimic ca va face el un mic upgrade.
2. daca nu merge dai de mai multe ori restart si incearca maxim de 5 ori.
3. daca nici asa nu merge dai o defragmentare la local disc [C si dupa aia la D]si dupacea dai un restart la comp.
3 daca ni asta nu merge poti sa ii spui la revedere D-ului