| Bellarachell a întrebat:

Am descarcat un fisier si odata cu el un virus:web protector plus.Nu poate fi dezinstalat din control panel si apare doar la icons.Imi controleaza conectarea la internet.Am incercat cu unlocker 2015, mi-am sters cateva programe suspecte, dar nimic nu-l poate face sa dispara.Ingreuneaza viteza de navigare.Are cineva vreo idee care sa ma ajute?

2 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

E asa de greu sa instalezi un antivirus? Incearca avira sau malwarebytes, astea sunt bune asa din mare.

| alessyo21 a răspuns:

Avast 2015..scan full..delete..restart pc si asta e tot.