| anonim_4396 a întrebat:

Am fraps full, si cand filmez se aude foarte incet si de la microfon nu e pentru ca pe conferinte sau cand vorbesc cu cineva se aude destul de tare. Pot sa ajustez volumul microfonului din fraps? pentru ca microfonul din control panel este dat la maxim.

Răspuns Câştigător
| BlackNinja a răspuns:

Baga ce ai filmat tu cu fraps in Sony Vegas deoarece acolo poti adjusta volumul.

1 răspuns:
| ElGreco21600 a răspuns:

Fraps e bun in jocuri numai din punct de vedere video. Ca se foloseste de DirectX si de OpenGL. Din ce am căutat si am gasit nu poti seta volumul microsonului din Fraps. Dar intra aici : http://www.vesperala.com/index.php?showtopic=17955 citeste ca poate ti-a scăpat o setare de facut.