| pulx a întrebat:

Am gasit si eu un hack pe net pentru wot.Are numele wot hack.Nu stiu cum sa fac ca sa imi mearga si mie. Urmez toate instructiunile dar nu imi merge sad.Va rog sa ma ajutati si pe mine!

Răspuns Câştigător
| StefanKogut a răspuns:

Ba merge dar nu cum te astepti to s-o faca. Vezi tu, asta e problema cu programele astea, te te astepti sa te ajute pe tine si cand colo el e facut sa ajute pe altul... sa-ti fure contul, de exemplu, dar se poate si mai rau!

1 răspuns:
| DataSoft a răspuns:

Wot(world of tanks) presupun. in fine nu mai conteza oricum 100% este un joc online..si daca acel hack iti va cere user-ul(mail-ul) cu care te logezi la joc si parola este foarte probabil sa iti fure contul.