| Anonim328 a întrebat:

Am început sa joc minecraft, după ce am făcut o casa jocu începu sa dea crash. După ce am început sa intru din nou totu era normal pana când am făcut o mina, pâlpâia o lumina de culoarea pieli pe ecran de parcă cineva se baga în mine, apoi am auzit în casa un sunet misterios, prima data am crezut ca e mama mea dar miam amintit ca este plecata la piață, apoi jocu o lo razna, caracterul începu sa se miște singur, se ducea către un lac, am încercat sa sting calculatorul dar nu se stingea, apoi caracterul meu sa înecat, sunetul ăla începu iar sa se audă, apoi mi sa stins calculatorul, sunetul sa oprit, credeți ca îl am pe heroine?

1 răspuns:
| Skz_Ionut_1998 a răspuns:

LoL man, nu ai dormit destul... laughing) Nu e nimic la tine in casa si nu herobrine nu este la tine in PC. sUCCES! laughing))