| Cristi3333XxX a întrebat:

Am inceput sa joc Team Fortress 2. Inainte sa imi cumpar premium, imi picau cate un item pe zi. Adica un item pe zi imi pica, dar rar imi pica un item la 2 zile.Bun. Dupa mi-am luat premium si de 3 zile nu imi mai pica nici un item, si din cate cred eu ii si EXTRA DROP.

3 răspunsuri:
| anghel99 a răspuns:

Joaca pe Operation Panda.Rupi la iteme acolea.

| Cristi3333XxX explică:

Da faza e ca am intrat pe tot felul de servere ninastea. Nimic, nimic, nimic. Chiar nimic nu mi-o picat.

| Caquis a răspuns:

Intra pe servere cu mapa achievement unde poti sta afk cat vrei si nu te scoate. Acolo primesti multe iteme pe zi.