| Andreei1998 a întrebat:

Am incercat de curand jocul "Mafia 2", la instalarea de la el am avut o surpriza ca la fiecare alt joc, imi apare aceasta eroare.
Mai multe detalii aici >-- : [url=http://postimg.org/......img][/url]

Care ma ajuta, primeste FUNDA!

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Fa un print screen si urca-l pe tinypic, link-ul tau nu este bun.

| Andreei1998 explică (pentru Jipa95):

Http://i57.tinypic.com/2ujtmv8.png uite aici link-ul, sper sa fie cel bun!

| Jipa95 a răspuns (pentru Andreei1998):

Pai nu istala jocul din arhiva winrar, dezarhiveaza-l, dupa aceea da-i install!

| Andreei1998 explică (pentru Jipa95):

Eu l-am dezarhivat, apoi l-am facut cu "DAEMON Tools Pro", i-am dat instal si poc error, cum ai vazut in screen sad