| StormYyyY a întrebat:

Am incercat sa descarc metin2 alaska dar nu merge imi zice ca poate contine nu stiu ce chestii si nu ma lasa sa il descarc, am dezactivat si antivirusul, tot nu...cum pot sa il instalez?

6 răspunsuri:
| StormYyyY explică (pentru Credor):

Pai nu se descarca de pe site-ul lor?

| Credor a răspuns (pentru StormYyyY):

Ba da dar de acolo nu o sa te lase daca ai google chrome alaska e un server puscat are si virusi mai bine joaca-te metin2BlackHell

| StormYyyY explică (pentru Credor):

Are virusi?

| StormYyyY explică (pentru Credor):

Eu stiam ca metinul nu poate avea virusi, doar crack-ul

| Credor a răspuns (pentru StormYyyY):

Nu metin-ul nu are crack si da poate avea virusi din client deci si antivirusul meu nu lasa orice metin mai detecteaza una alta! si e antivirus bun iti zic eu