| Roxaanaaa a întrebat:

Am incercat sa-mi fac un cont nou pe Conquiztador ( fiindca am uitat parola la cel vechi) si mi-au spus sa verific in spam. Bun, am intrat dar nu am gasit nimic, si am dat si refresh si degeaba. Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Gabitzu9292 a răspuns:

Pai 1. poti sa dai un mail de reactivare la contul tau vechi o sa-ti apara la mail 2. poti sa faci acelasi lucru cu contul asta sau 3. po-ti sa-ti faci alt cont si nu e nici o problema