| Nek_Brady_1999 a întrebat:

Am incerct sa-mi fac cont pe MarketGlory, dar nu merge. Nu primesc email-ul de confirmare...am incercat sa ma inregistrez pe mai multe email-uri, dar tot nu primesc email-ul de confirmare. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Dididia101 a răspuns:

La unele jocuri dureaza mai mult pana primesti emai-ul de confirmare. Ai incercat sa il trimiti si sa astepti mai multa vreme?

| Nek_Brady_1999 explică (pentru Dididia101):

Da! A mai facut si un prieten cont, dar tot asa. Am incercat si pe gmail, tot aceeasi problema...

| Nek_Brady_1999 explică (pentru Dididia101):

Da,am asteptat.

| Dididia101 a răspuns (pentru Nek_Brady_1999):

Da, ai dreptate, am incercat si eu si nu merge... cine stie, poate e vreo problema cu jocul.