| RaduGabriel123 a întrebat:

Am instalat azi windows 8.1 pe laptop si mi-am instalat si 3 jocuri si iau crash la toate 3 cand incerc sa intru in ele. Le-am sters si refacut din nou, am mai avut windows 8.1 pe el, tot de pe acelasi stick. Ce ii pot face?

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Te-ai intors de la 10?

| Eduard619 a răspuns:

Drivere video la zi..esti sigur ca pc-ul tau e suficient de bun pentru aceste jocuri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windowsul care l-ai instalat azi ared riverel foarte vechi.Bagi drver booster si dai uodate la toate driverele detectate inclusiv a placii video(VGA).

| Anotherusername a răspuns:

Instaleaza cele mai noi drivere pentru PC-ul tau.