| TIBY88 a întrebat:

Am instalat sims generations si apoi a dat eroare si a spus ca imi trebuie si sims 3 am luat sims 3 si tot nu merge imi da eroare de ce? funda

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Dezinstaleaza tot si curata registrii cu Ccleaner si apoi da un restart la computer si instaleaza pe curat, mai intai Sims 3 fara sa-i pui si crackul si apoi Sims 3 Generations. Crackul il pui la urma si pentru Sims 3 si pentru Generations, Ambele se duc in acelasi folder si anume in BIN.
Succes!