| andreimihaiveta2002 a întrebat:

Am instalat the amazing spider man si merge ce merge iar apoi spune the amazing spiderman not working sau apare folderul de unde l-am aprins/In fine.tot ce vreau e sa aflu e cum sa il fac sa mearga! Funda

1 răspuns:
| Jeraticx a răspuns:

Si eu am o problema asemanatoare cand ii dau sa il aprind se incarca sagiata si la un moment dat nu porneste nu se mai incarca si nu porneste am fixat totul cum arata la recomandari si am tote cerintele am widows 7 si jocu nu porneste ce ma fac