| Vladutz1986 a întrebat:

Am la dispozitie 3000 de lei puteti sa imi recomandati un laptop pentru gaming? As vrea sa pot sa joc gta 5, fallout 4 si alte jocuri noi!

2 răspunsuri:
| Bernardus a răspuns:

Eu zic mai bine de banii astia sa iti iei mai bine un desktop de gaming, deoarece la acestea raportul calitate-pret este de o mie de ori mai buna. eu iti recomand sa iti iei unul pe piese, deoarece in acest buget la astea gata construite o sa gasesti doar cu procesor destul de bun (i3-i5) dar placa video integrata. Daca te hotarasti sa iti iei un desktop de gaming pe piese, uite aici un build destul de bun in opinia mea, care o sa fie in limita ta de pret: http://videotutorial.ro/......ke-si-ssd/ O sa observi ca asta costa in jur de 2000lei, 1000 lei fiind pentru niste periferice decente

| Vladutz1986 explică (pentru Bernardus):

Pe mine ma intereseaza portabilitatea