| Riot181 a întrebat:

Am la GTA San Andreas misiuena a 10 Cesar Vialpando. Trebe sa dansez cu masina. Cand apas pe sageata care urmeaza nu se intampla nimic. Apas corect dar imi scrie BAD. Trebe sa mai fac si altceva?

Răspuns Câştigător
| ELEMENT3110 a răspuns:

Daca ai calculator trebuie sa apesi pe sagetile din dreapta de tot (Sus8, stanga4, dreapta6, jos2).Vezi ca e un cerc in mijlocul pagini jos.Cand e fix pe fix in cerc apesi repede sageata corespunzatoare.

1 răspuns:
| LiK3 a răspuns:

Nu,dar trebuie sa apesi exact cand sageata este in cercul ala de jos