| JustInsane112 a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta insa nu am primit nici-un raspuns care a ma ajute...deci(ca asa spun romanii) intrebarea e cum sa fac sa inceapa downloadarea metinului 2 ro daca imi da eroarea urmatoare: Inceperea descarcarii esuata: Fisierul descarcat nu poate fi editat. Astept raspunsurile voastre! Va rog.dau Funda!

Răspuns Câştigător
| ElennaGlc a răspuns:

Verifica daca ai destul spatiu. sau incearca sa descarci cu un alt browser. mai poti incerca sa descarci de pe un torrent