| anonim_4396 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor! Am vrut sa eliberez calculatorul si din greseala mi.am dezinstalat si browserul de la internet. crying. Am incercat sa fac ceva dar nu pot sa il instalez la loc. Ce pot face? Sau mai pot face ceva sa il instalez la loc?! crying Funda!

8 răspunsuri:
| Scharfschütze666 a răspuns:

Pai, era bine sa precizezi ce browser si ce calculator ai (windows / mac). Totusi nu are cum sa nu mearga reinstalat, dar dupa dezinstalare trebuie dat un restart. Apoi incearca din nou.

| LoveYou7784 a răspuns (pentru Scharfschütze666):

Si cum il instalez iar daca nu am cum sa intru pe browser? I.am dat si restart, dar nu pot.

| Scharfschütze666 a răspuns (pentru LoveYou7784):

Cu internet explorer, ala trebuie sa il ai din oficiu.

| LoveYou7784 a răspuns (pentru Scharfschütze666):

Pai chestia aia ca internet explorer l.am dezinstalat. Acum chiar nu mai stiu ce sa fac.

| keops9968 a răspuns (pentru LoveYou7784):

Internet explorer trebuie sa il gasesti in meniul Start - All Programs. Nu stiu sa fie posibil sa il dezinstalezi. Poate ai sters doar shortcut-ul de pe desktop.

| Scharfschütze666 a răspuns (pentru LoveYou7784):

Nici eu nu am auzit ca merge dezinstalat. Dar daca chiar printr-o minune l-ai facut sa nu mai mearga suna pr cineva di roga sa iti dea executabilul de la chrome ca sa il poti instala.

| LoveYou7784 a răspuns (pentru keops9968):

Nu, nu e. m.am uitat si nu il gasesc

| keops9968 a răspuns (pentru LoveYou7784):

Incearca asa: apasa tasta windows (intre Ctrl si Alt) impreuna cu tasta R. Cand apare fereastra Run, scrie iexplore si apasa Enter sau da clic pe OK.