| Raduuuuus a întrebat:

Am net prin cablu si pe calculator imi merge pefect iar pe laptop am instalat windows 7 de curand si nu imi merge sa ma conectez la cablu... ce pot face?

2 răspunsuri:
| alliyn13 a răspuns:

Bagi cd-ul de la internet pe care sper sa-l mai ai... te duci in control panel dai pe "device manager" apoi cauti "network adapters" dai pe sageata micuta din stanga lui si iti apare un semnul intrebarii exact sub dai dublu click si te duci la casuta "driver" si dai "install driver"... sa imi zici daca te pierzi pe drum sau daca nu merge!

| Raduuuuus explică:

Nu am primit cd de internet...