| niitraam a întrebat:

Am nevoie de cineva care le are cu (virgula) comenzile de la Minecraft.
Vreau sa fac un Adventure Map si am nevoie de niste comenzi pe care nu le pot gasi pe nicaieri:
1. o comanda care ma lasa sa pun un villager sa vanda o carte scrisa SAU care imi da un obiect cu un custom name
2. o comanda care nu lasa mob-ul sa se miste
3. o comanda care face mob-ul sa nu poata primi damage
si as vrea sa stiu daca este posibil sa pun un obiect intr-un hopper care sa fie conectat la un command block care sa "citeasca" obiectul si sa teleporteze persoana cea mai apropiata intr-un loc.
Multumesc frumos.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu, skype: blueteamro1