| BlureShadow a întrebat:

Am nevoie de jutor sa fac o harta pentru un server in minecraft, caut builderi normali spre profesionisti, care stiu sa lucreze si cu world edit. serverul se va axa pe tema "medieval", cei care ma ajuta, primesc rankuri, iar cei care ma vor ajuta pana la sfasrit, vor primi op happy
pentru raspunsuri, add la yahoo "fire_skull98@yahoo.com"
fara spam big grin

1 răspuns:
| Skyman900 a răspuns:

Salut eu joc minecraft de 10 ani si te as putea ajuta cu world editul sa creezi aceasta mapa id mess:mihaitza_nr123@yahoo.com daca ai nevoie de mine nu uita adauga sunt disponibil oricand