| Chirita_Valentin_1994 a întrebat:

Am nevoie de parola de winrar pentru nfs most wanted 2012 pc, Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Doartheb3st a răspuns:

Ba boss, trebuie sa imi dai linkul de unde ai luat jocul ca sa stiu.
Daca vezi ceva cu un.txt (notepad) in winrar, si cand il deschizi.txt, in el scrie un link cu code-ul, acolo trebuie sa fie. In continuare, deschizi un browser, deschizi linkul si normal trebuie sa iti dea ceva cu niste surveys (d-astea cu trimite sms, joaca-te pe un joc, etc). Ei bine faci si tu acolo, dar nu iti recomand, chestia asta n-am incercat si poate sunt unii hackerii care iti poate lua datele personale (daca esti cu telefonul, am auzit asta la unii oameni).
In fine, eu o astept comentariul tau despre link si ma uit sa vad care e code-ul. big grin