| BigJon a întrebat:

Am nevoie de un program de editat poze. Astept idei. (in afara de photoscape si photoshop). Urgent, dau FUNDA pe loc!!!

3 răspunsuri:
| MaverickSH a răspuns:

Gimp, este foarte bun si gratis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photo Impact X3

| Andreea99009 a răspuns:

Picmonkey e un program bun si e on-line. Insa cateva sunt gratuite, restul sunt cu bani. Insa am incercat efectele cu bani (poti sa incerci dar nu poti salva imaginea decat cu o insigna pe ea si o poti da jos doar daca platesti)

Oricum programul editeaza foarte bine fetele oamenilor, poti face colaje... Sper ca te-am ajutatwinking