| mfvjmekeru a întrebat:

Am nevoie urgenta de un raspuns va implor sunt jucator de mount&blade am terminat versiunea normala si vreau sa imi bag mods uri am downloadat ce trebuia am copiat acolo la modules dar cand intru in joc imi da o eroare de parca ar lipsii ceva va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anonimus247nmn13 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat si se intanbblla fiindca modul ala e pentru Mount Blade v1.011 si u ai v1.34 de exemplu! cred ca nu e potrivit modul pentru versiunea care o ai...