| HeHeFrog a întrebat:

Am NFS world si dupa ce bag emailu si parola in stanga imi apare un buton play pe care sa-l apas sa porneasca jocul dar nu merge sal apas. dau funda.

Răspuns Câştigător
| 7rAc3rS a răspuns:

Trebuie sa astepti sa se updateze ( sa se bage ceva in plus ) si dupa 20-30 min poti apasa playwinking

5 răspunsuri:
| HeHeFrog explică:

Ma am descarcat jocul l-am instalat si dau pe el bag mail si parola si dupa se incarca ceva si trebuie sa dau play de butonu ala e facut asa cu gri nu stiu.si nu pot sa dau pe el

| HeHeFrog explică:

L-am facut dar cand dau play apare ceva cu fatal eror 5. ce sa fac? am un pc destul de bun...

| HeHeFrog explică:

L-am facut dar cand dau play apare ceva cu fatal eror 5. ce sa fac? am un pc destul de bun.

| 7rAc3rS a răspuns:

laughing trebuie sa astepti sa se updateze... adica iti baga ceva in plus asteapta vreo 20 min si dupacea intra in el tongue

| RoMaNaShUl a răspuns:

Trebuie mai intai sa downloadezi jocul(tot de pe site), il instalezi, astepri sa se faca patchurile si apoi dai dublu-click pe iconita de pe desktop---->Te va aduce pe site unde dai "Play" si incepi sa joci big grin