| Neoriginalitate a întrebat:

Am o intrebare/cerere cu care sa va pierdeti timpul: ce jocuri faine pentru android, tip strategie, exista? Vreu ceva ca:,, Age of Civilization" sau,, Stronghold Crusader" (dar ceva semanator pentru android), European War...nu imi dati exemple gen:,, Clash of Clans",,, Boom Beach" sau petarde de genul asta ca nici nu ma uit la raspuns. Daca un raspuns ma va satisface voi da funda!

1 răspuns:
| IulianFlorentin a răspuns:

Eu iti recomand Imperia Online, e un joc de strategie in care trebuie sa iti rezvolti un imperiu, iti faci o alinta sau intri intr-o alianta cu care poti avea razboiuri. Mi se pare un joc super tare dar eu nu il mai joc fiindca nu am timp de studii fiindca la jocul asta trebuie sa stai mult activ ca altfel poti sa fi atacat si sa pierzi. Sper ca te-am ajutat. Funda? happy