| George2000_6958 a întrebat:

Am o intrebare, daca ma puteti intelege, am downloadat un joc, si cand l-am deschis, au aparut mai multe carti dinalea winrar archive parca, ce fac cu ele? Cum instalez jocul?

7 răspunsuri:
| delete8 a răspuns:

Frade depinde ce joc zi-mi numele jocului si o sa te ajut

| crismany a răspuns:

Spune numele jocului ca ssunt curios ce joc este

| DaVà a răspuns:

Click dreapta->unrar to numele arhivei

| Ciprian_5382 a răspuns:

Cauta prima arhiva ( daca te uiti atent sunt numerotate ) dai click deapta pe prima arhiva si dai extract here, iti v-a extrage o imagine virtuala mai mult ca sigur, de aici cred ca te pricepi cu daemon tools etc.

| Sasuke_3398 a răspuns:

Am avut si eu o problema de genu`.ori dai extract la una dintre ele.si restul` se descarca singure.sau.folosind demontols incerci sa selectezi una. ssper ca am ajutat.

| Încrucişătorul a răspuns:

George, arhivele acelea sunt numerotate? Adica "part 1", "part 2", "part 3" etc.

Ti-as sugera, daca e cum spun eu, sa descari "part 1". Restul, le va descarca automat. Trebuie doar sa astepti.

| George2000_6958 explică:

Numele e condemned criminal origins.