| Ady100 a întrebat:

Am o intrebare de pe facebook. Cand apare langa numele unui prieten in lista mea, spre exemplu, 5 h si un telefon mobil, inseamna ca a fost acum 5h pe mobil, sau ca e de 5h pe mobil? Dar cand apare pur si simplu un telefon mobil?

Răspuns Câştigător
| adycerg a răspuns:

Cand apare mobilul şi 5h, inseamna ca a fost activ acum 5 ore de pe mobil...
cand apare doar mobilul, e intrat de pe telefon(on mobile.) funda?winking

1 răspuns:
| cristianorudi7 a răspuns:

Inseamna k nu a mai intrat de 5 ore si ca e pe mobil, e pe fb de pe mobil...