| mafiot1 a întrebat:

Am o intrebare despre Steam si anume:El este setat in Romana dar dupa 5, 6 ore se da singur in Engleza.Adica in Engleza se da doar Magazinul, Piata Steam, Portofelul Steam si Profilul meu de Steam.In Romana este doar Magazin, Comunitate etc.Dar daca intri pe ele se afiseaja in Engleza.Care sa fie motivul?
Poate sa fie un Bug de la Update-ul care a fost la mapa Inferno?

2 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Am observat si eu, destul de recent se intampla asta.

| TheKingBacca a răspuns:

Eu zic doar sa nu folosesti limba Romana pe Steam. Nu merita.