| ShanixRRS a întrebat:

Am o intrebare, ea este legata de Lady popular. Daca acum renunt la apartament si dupa cateva zile il inchiriez din nou pierd mobila din apartament? Este urgent, petru ca am nevoie de bani si nu mai vreau sa mai platesc chiria pana ce am destui bani iar dupa aceea vreau sa il inchiriez din nou.

Răspuns Câştigător
| AmELiA100000 a răspuns:

Da le pierzi. Funda?

2 răspunsuri:
| bela8542 a răspuns:

Nu le pierzi! Eu am schimbat 20 de apartamente pana acum ca sunt lvl 18 si mi-a ramas mobila!

| bela8542 a răspuns:

Nu nu le pierzi! Eu am avut 30 de app pana acum si inca mai am mobila. Funda?