| Modric a întrebat:

Am o intrebare foarte importanta : Credeti ca imi merge pe calculator GTA 4? Calculatorul meu are urmatoarele cerinte : Procesor Intel (R) Core(TM) 2 CPU 6300 @ 1.86 GHz si 1.87 GHz, RAM 2 GB,windows 7, placa video 893 MB..Va rog dau fundita, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| anonym012 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun dar nu cred ca duce, are prea putina memorie, chiar si in specificatiile jocului trebuie minim x1900, ai putea totusi sa incerci dar cred ca o sa ai putine fps.

4 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Nici nu porneste

| anonym012 a răspuns:

Ai putea incerca cu low pe toate, AA off si pe ce mai mica rezolutie, totusi ce placa video ai? DA-mi numele.

| Modric explică (pentru anonym012):

Radeon X1300/X1550 Series cu o memorie totala in jur de 893 MB

| anonym012 a răspuns (pentru Modric):

Imi pare rau sa-ti spun dar nu cred ca duce, are prea putina memorie, chiar si in specificatiile jocului trebuie minim x1900, ai putea totusi sa incerci dar cred ca o sa ai putine fps.

| NevverGhost a răspuns:

Intra pe game-debate.com