| alynutzu20 a întrebat:

Am o întrebare mai prostească
ce naiba trebuie sa faci la minecraft?
adică l-am descărcat si eu odată si mă învârteam pe acolo si nu înțelegeam nimic..vad ca toti joaca.

3 răspunsuri:
| alynutzu20 explică:

M-ai lămurit maxim. straight face

| Arl34 a răspuns:

Salut, in minecraft, depinde cat de departe te duce imaginatia. Si daca nu te plictisesc, uite si o descriere scurta :Minecraft este o lume formata doar din blocuri ( cuburi ) patrate in care poti construi multe lucruri interesante. Minecraft a fost creat de un suedez numit Markus Alexej Persson. Funda?