| iliesbogdan a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce joaca DragonCity.Ce dragoni trebuie sa combin ca sa imi iasa soccer?

Răspuns Câştigător
| Stefan_Christian_1993 a răspuns:

Iti trebuie hibrids de foc si gheta.prima oara iti iese cool fire dar a doua oara iti iese soccer. apoi daca pui la combinat cool fire cu soccer iti da dragon legendar.mai pui la combinat dragonul de cristal(ce iti da la soccer +cool fire)cu un dragon elemental si iti mai da un dragon legendar.pui pe astia doi la combinat si iti da dragonul pur cel mai bun si rar dragon.si ca sa faci colectia de dragoni puri pui la combinat dragonul pur cu dragoni elementali. sper sa iti iasa! vei avea cea mai buna echipa de dragoni

4 răspunsuri:
| iliesbogdan explică:

Si dragonul elemental de care e?

| Stefan_Christian_1993 a răspuns (pentru iliesbogdan):

Adica de foc apa pamant etc.