| snyperchirila a întrebat:

Am o intrebare pentru jucatori de 4story ro.Cum scat itemele trebuie sa cumpar pietre lunare? Sau se comerciaza in joc...Sunt nou pe acest siteu asa ca nu stiu cum se da funda sau ceva asemanator (in semn de multumire pentru un raspuns convenabil) astapt raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| DownAnima a răspuns:

Incearca sa fi cat mai explicit cu intrebarile data viitoare deoarece nu se intelege nimic din ce ai de spus!

2 răspunsuri:
| Bubble123 a răspuns:

Trebuie sa ai 10 pietre de luna si sa cumperi : sarmul magic al lui Ease care iti scade 9 lvl-uri la obiect(item)

| snyperchirila explică:

Scuza-ma era varul meu la pc atunci :-s