| Farcas_Alina_1979 a întrebat:

Am o mica problema! ^_^
Mi-a umblat cineva pe laptop iar acum butoanele: start,google,ora,data,etc sunt intr-o dunga in partea stanga. Nu pot sa le pun unde erau inainte am incercat sa le mut,nu pot!
Si acum cand scriu le vad in dunga aceea,dar vreau sa fie ca inainte sad sad sad sad sad
Va rog daca ati inteles ce am vrut sa zic sa ma ajutati,dau
funda+vot celui ce ma ajuta :* :*
Va rog!
P.S: scuzati categoria, nu am stiut la ce sa pun sad

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Click dreapta pe acea bara, (Bara de start/Taskbar) din partea stanga click pe "Properties"... si la "Taskbar location on screen, setati "Botton".

1 răspuns:
| Stefancalin1997 a răspuns:

Vorbesti de aceea bara de jos, nu?