| NicoXD a întrebat:

Am o problema cu CS:GO-ul, cand intru intr-un meci imi arata: cs:go.exe stopped working, cum pot rezolva chestia asta? Dau funda.

Vreau daca se poate explicatia direct aici, am incercat metodele de pe Youtube si nu au functionat.

Răspuns Câştigător
| IoanWild a răspuns:

Cred ca ai dat la lunch comanda sa fie in high priority sau alta setare de acolo. Cel mai bine ar fi sa verifici integritatea fisierelor sau sa-l mai descarci o data. Fie trebuie sa dai update la gforce. placa video fie de la windows face figuri. Pot fi mai multe.