| FlaviusCarbon a întrebat:

Am o problema cu cs-ul pai cand intru in el imi apare meniul tot dar cand dau new game arata ca se incarca dar ma da iar pe meniu.pe server scrie could not connect to server.l-am reinstalat si tot asha.am incercat al cs.tot asa -se poate sa se fi shters ceva cand am folosit jetcleaner-ul dar nu cred ca programul asta shterge ceea ce vede folositor.dau funda pentru cel mai bun si rapid raspuns

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Ar trebui sa ii dai un restart la pc. Daca nu va functiona nici asa scoti alt "MasterServers" de pe internet poate de asta.

1 răspuns:
| FlaviusCarbon explică:

Da da chiar shiasha mie mi-e de single player de ce nu merge