| cosminc a întrebat:

Am o problema cu jocurile ONLINE nu imi merg... Am instalat Antivirusul Rising si am sters cativa Troieni si cand intru pe jocuri imi face asa:
1) Imi da o eroare
2) Se da singur RESTART si imi face urat unitatea
Cine ma poate ajuta dau funda... Am nevoie Urgent

Răspuns Câştigător
| LadyAdda a răspuns:

Eroarea ti-o da din cauza ca s-au sters din fisierele jocul care probabil aveau virusi trebuie sa instalezi din nou jocurile care nu it merg.
2-e posibil sa ai probleme cu placa si mie imi dadea restart singur pana s-a ars de tot.dar nu sunt sigura daca de la aceeasi chestie se intampla si la tine daca face din ce in ce mai urat incearca sa ii dai un format poate are prea multe erori sau virusi daca continua problemele du-l la un specialist.

1 răspuns:
| cosminc explică:

1) nu functioneaza...
2) am sal incerc dupa ce imi mai pun 1RAM ca nu vreau sa joc jocuri de 512 RAM deoarece merg : Mario, Cs 1.6 (care m-am plcts) Worms...