| ShacPaul a întrebat:

Am o problema cu league of legends-ul! Acum 1 zi mi-am pus alt windows pe pc si normal ca am dezinstalat lol-ul. Dupa ce windows-ul a fost gata am vrut sa imi pun lol-ul sa se incarce. Dar se incarca pana la 20% si apoi imi da "unspecified error" si zice sa verific in rads. Nu stiu ce sa fac sa mearga. Am incercat sa caut modalitati de a scapa de problema dar nu am reusit sa imi descarc patch-ul. Ajutati-ma va rog! DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Incearca sa formatezi partitia in care vrei sa instalezi lol-u.

| RK0 a răspuns:

Ce windows ti-ai pus?