| Robert_Musca_1979 a întrebat:

Am o problema cu Metin2 Cand dau start imi zice Metin2 Created no appropiate Devie. Am incercat sa dau cu run as administrator tot la fel, am dat la throubleshot compatibilty am facut tot ce trebuie, m-am uitat pe Youtube si imi zice There was a problem starting c/windows/system32/pcwutl.dll the specified module could not be found! Va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand nu postezi la categoria potrivita, administratia formului iti poate sterge intrebarea. Deci, posibil sa nu mai primesti nici un raspuns, daca nu respecti regulile forumului, asa cum ai acceptat cand ti-ai facut cont pe acest forum.

| mihai69 a răspuns:

Așa se întâmplă când părinții fac sex fără protecție.

| MoarteaPoporului a răspuns:

Problema ta este ca joci metin 2 un joc fara viitor exact ca viata ta