| TheWhiteTiger a întrebat:

Am o problema cu Mozilla Firefox! Cand dau sa intru imi arata,, Restore last session" dar se blocheaza si nu mai merge, scrie,, not responding" Acum am scris de pe internetul normal, va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Www.Maxthon.com - vremea Firefox-ului a trecut de ceva vreme...

| vali1985 a răspuns:

Sterge-l si instaleaza-l din nou.
Bafta!

| ionuutzuu a răspuns:

Incearca un re-install. Probabil configuratia PC-ului tau e putin slabuta iar programul nu-si poate da recheck la cache-ul creeat anterior. Primesti eroarea aia deoarece executabilul nu a fost terminat corespunzator.

http://www.mozilla.org/ro/firefox/fx/

| NesScaFe a răspuns:

Reistaleazalwinking

| fernandoferu a răspuns:

Reinstaleaza Mozilla