| DenisCHW a întrebat:

Am o problema cu netu, cand ma joc league of legends patesc sa mi se intrerupa pentru 3 - 5 - 10 secunde netu cam asa am estimat eu timpul, nu doar cand sunt pe skype cu amici dar si cand is doar pe league of legends fara nici un alt program, brawser deschis. Patesc rar chestia asta si pe youtube, sunt legat la RDS si folosesc netu prin fibra.
Daca aveti ideii cum as putea remedia situatia va astept raspunsurile.

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Iei legatura cu firma si ii explici situatia, ii rogi sa cheme un tehnician si el va rezolva situatia(poate fi de la stalp sau un cablu mai multe).