| AlissonPadalecki a întrebat:

Am o problema cu pc-ul. De un timp nu mai pot instala programe deloc...imi ramane la 99.9% si nici nu pot face upgrade-ul lor. De exemplu mie chrome-ul imi merge doar pe net insa daca intru in setarile lui imi da eroare. Am chemat pe cineva care mi-a reinstalat windows-ul de la 0 si tot degeaba. Abia a putut sa-mi instaleze chrome-ul si ce era necesar. Messul l-am luat deja instalat de la cineva (pentru ca eu nu pot instala/descarca programe), mi-a mers apoi cand am inchis si am vrut sa-l deschid imi dadea aceeasi eroare. Exista o solutie fara sa mai reinstalez windows-ul happy?

1 răspuns:
| genTlemeNNN a răspuns:

Poate este de la Hard Disk. Stii de ce? Deoarece poate ai avut virusi vreodata si i-ai sters.In acest caz tu orice stergi din computerul tau ramane pe Hard Disk.TRebuie schimbat hard disk-ul.