| ShadowSKQ90 a întrebat:

Am o problema cu PC-ul, intr-o zi i-am dat un restart si cand sa porneasca...nu mai pornea..."piuia"scoatea asa niste sunete si nu mai pornea de acolo, stiti ce sa-i fac sa mearga?

1 răspuns:
| mihaibumbar a răspuns:

S-ar putea sa fie windowsul incearca sa intri direct in setarile din bios daca poti:pornestel si tine apasat pe F2. daca nu merge atunci trebuie sa ii reinstalezi windowsul.DAR TEAS FATUI DACA NU TE PRICEPI SA NU TE BAGI mai bine dul la cineva.bafta