| Drack550 a întrebat:

Am o problema cu un joc.Cand dau pe lucher imi da o eroare :The procedure entry point GetLogicalProcessorInformation could not be located in the dynamic link library KERNEL32.dll.Jocul se numeste "Kingdoms of Amalur Reckoning"Va rog mult ajutati-ma spuneti-mi ce as putea.cat mai multe pareri as vrea ...Va rog cat de repede se poate sa imi dati o solutie ceva. DAUN FUNDA SI VOT LA CEA MAI BUNA SOLUTIE!

1 răspuns:
| Cătălin11 a răspuns:

Incearca sa downloadezi KERNEL32.dll si sa-l bagi in C:\WINDOWS\system32